BiografiaAgnieszka Cegielska (z domu Gołąbiewska), ur. 27 czerwca 1979 w Malborku - prezenterka telewizyjna, była modelką, jako szesnastolatka wygrała Miss Polski Nastolatek 1995, była radną miasta Malborka. Skończyła ekonomię i dziennikarstwo. Zna biegle język angielski i hiszpański. Przez kilka lat mieszkała w Tokio, Osace i Barcelonie. Od 2002 r. jest żoną biznesmena Dariusza Cegielskiego. W lipcu 2009 urodziła synka Franciszka.
Występy - telewizja i radio:
od 2004: "TVN", "TVN24" i "TVN Meteo" – prezenterka pogody.
"Dzień Dobry TVN" – reporter w programie.
"TVN International" – współprowadząca program.
2008: VII edycja programu "Taniec Z Gwiazdami" – w parze z Georgijem Koroliowem, zajęli 13 miejsce.
2008: "Projekt Plaża" (II edycja) – współprowadząca program.
Agnieszka Cegielska prowadziła programy "Podróże Meteo" i "Spotkania z Naturą", była autorką felietonów w programie "Wieczór kawalerski" na antenie "TVN Turbo". Przygotowywała także dwa swoje autorskie programy: "Cegiełka zdrowia" - w "TVN Meteo" i "Meski typ" w "TVN Turbo".
Od września 2016 roku tworzy cykl "Naturalnie!", dla programu "Dzień Dobry TVN" oraz jest autorką książek, na temat zdrowego i naturalnego stylu życia.

Od 2009 roku rozpoczęła karierę radiową w Radiu "Kolor". Wspólnie z Tomaszem Siołkiem prowadzi audycję "Testosteron.fm".

Jest laureatka nagrody "Złote pióro 2008" na międzynarodowym konkursie reportażu w Chorwacji. W 2009 roku otrzymała tytuł "Kobieta Roku" kanału "TVN Turbo".

Filmografia:
2005-2007 "Magda M" - gościnnie jako prezenterka pogody.